Національна революція: ексрадник Путіна дав оцінку подіям у Білорусі

Андрій Ілларіонов розповів, як можна охарактеризувати білоруські протести

Національна революція: ексрадник Путіна дав оцінку подіям у Білорусі

Протести, які відбуваються зараз у Білорусі, це національна революція, заявив економіст, ексрадник президента Російської Федерації Володимира Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі каналу "Україна 24".

"У цього явища (в Білорусі - ред.) є точна назва, це революція. Це національна революція. І про те, що це революція, свідчить те, що кожні вихідні виходить від 200 тисяч до 250 тисяч осіб у центрі Мінська, до 600 тисяч загалом по країні. Це масова мобілізація людей, спрямована на зміну політичної системи. Головна вимога людей до Лукашенка — відставка.

Це революція, яка породжена безпосередньо голосуванням 9 серпня. Про те, що це національна революція, говорять національні біло-червоно-білі прапори, в які одягнена вся Білорусь. Люди вивішують національний прапор, одягаються в його кольори", — сказав він.

Читайте також: Росія запустила сценарій щодо Білорусі — експерт розповів, на кого Кремль робить ставку

Популярні відео

Ілларіонов заявив, що Лукашенко несе відповідь за кровопролиття під час протестів.

"Кровопролиття уникнути неможливо, тому що воно вже сталося. Було заарештовано 7 тисяч осіб, сотні людей було побито, покалічено, пропали безвісти 22 людини, п'ять осіб було вбито. Провина за це кровопролиття лежить на режимі Лукашенка", — сказав він.

Раніше ексглава Міністерства закордонних справ України Костянтин Грищенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чи мають ефект санкції Заходу проти Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги