За стабільність у Білорусі Лукашенко розплатиться з Росією — експерт озвучив ціну

Тарас Семенюк розповів про ознаки того, що Росія та Білорусь стрімко зближуватимуться

За стабільність у Білорусі Лукашенко розплатиться з Росією — експерт озвучив ціну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко готовий піти на союзну державу з Росією, заявив експерт-міжнародник Тарас Семенюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Очевидно, що найближчим часом інтеграційні протести Росії та Білорусі будуть пришвидшуватись, вони набиратимуть ще більшої динаміки, що видно навіть  з візиту російського прем’єра Мішустіна до Мінська. Щодо союзної Росії Лукашенко не буде зволікати, а останні події говорять про те, що ця так звана союзна держава може бути реалізована дуже швидко", — сказав він. 

Читайте також: Захід демонструє гібридну реакцію — ексміністр про ситуацію в Білорусі

Популярні відео

Експерт розповів, чим Лукашенку доведеться платити за так звану стабільність у Білорусі.

"Суверенітетом своєї країни — це раз. І безпекою свого життя. Лукашенку будуть гарантувати недоторканість, спокійну старість в обмін на здачу суверенітету Росії. Фактично економічно Білорусь вже залежна від Росії. 

Зверніть увагу на протести у великих містах Білорусі – вони не є проти Росії, а проти Лукашенка. Якщо замінять Лукашенка і прийде умовно новий президент, інтеграційні процеси з Росією далі триватимуть. Тобто Путін в обох випадках має виграшну ситуацію. Я не бачу ризику для Кремля в тому, як буде відбуватися зближення двох країн. Це питання часу", — сказав він.

Раніше експерт Євген Прейгерман назвав дві причини, чому Росії вигідно, щоб Лукашенко залишився при владі.

Джерело Україна 24 Теги