"Каддафі теж не тікав": Герой України про майбутнє Лукашенка

Надія Савченко розповіла, куди втече Лукашенко з Білорусі та до чого тут Китай

"Каддафі теж не тікав": Герой України про майбутнє Лукашенка

Колишня нардепка, Герой України Надія Савченко в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що президент Білорусі Олександр Лукашенко в разі рішення втекти від протестів, найімовірніше, втече в Росію.

"Тиран буде ховатися у диктатора. Він, очевидно, не буде тікати в Європу. Янукович таки не побіг у Лондон, він побіг до Ростова", - сказала вона.

На уточнююче запитання ведучого Василя Голованова про те, що Лукашенко раніше заявляв, що тікати не збирається, але при цьому згадав Китай, Савченко відповіла:

"Каддафі теж не тікав. Я думаю, що Китай із задоволенням поглинув би Білорусь, мається на увазі в економічному плані, як ринки збуту. Але треба розуміти, що Китай, Росія, ЄС, США – це чотири окремі полюси. І навряд чи Росія дозволить Китаю бути так близько до Білорусі. І зрозуміло, що по кілометражу кордону Росії найближче стабілізувати ситуацію в Білорусі "зєльонимі чєловєчкамі, которих там нєт", — сказала вона.

Читайте також: Савченко напророкувала Третю світову війну: "Це питання часу"

Популярні відео

Савченко розповіла, як спостерігає за подіями у Білорусі.

"Я не знаю, чим закінчиться, але протести (в Білорусі – ред.) не припиняються. Люди вивішують прапори на будинках, вони купляють метри тканини, вивішують від останнього поверху до першого, протягують троси між будинками та натягують біло-червоно-білі прапори. Народ просто тролить владу, влада кидає шалені сили – це просто смішно, державна машина бореться з власним народом, який в принципі цю машину і тримає. За Білоруссю слідкувати цікаво. Я дивлюся, виріс абсолютно вільний народ в абсолютно невільній державі", — сказала вона.

Читайте також: Лукашенко поступиться Путіну - політолог про серйозні зміни для Білорусі

Нагадаємо, в інтерв’ю Дмитру Гордону ще напередодні виборів Лукашенко сказав, що тікати з Білорусі не збирається. "Тікають ті, у яких кишені набиті. Ну й що? Я втечу, добре. Я втік - куди я втік? Ну навіть у Китай. Не дай Боже, звісно", — казав він.

Джерело Україна 24 Теги