Савченко напророкувала Третю світову війну: "Це питання часу"

Надія Савченко розповіла, що може призвести до нової війни

Савченко напророкувала Третю світову війну: "Це питання часу"

Екснардепка, Герой України Надія Савченко розповіла в ефірі каналу "Україна 24", чи повернеться вона до армії.

"Чи повернуся я у військову сферу - залежатиме від ситуації у Білорусі, з ситуацією навколо Білорусі. Якщо в нас знову буде гаряча фаза війни в Україні, то, звичайно, я буду виконувати свій обов’язок, як давала присягу", — сказала вона 

Читайте також: Повторюємо помилку Януковича - Савченко про ідею Кравчука щодо Донбасу

У відповідь на уточнююче запитання ведучого, як вона пов'язує події в Білорусі та ситуацію в Україні, Савченко припустила, що скоро може початися Третя світова війна.

"Якщо Росія буде вводити війська в Білорусь для того, щоб, як вони говорять, стабілізувати ситуацію, то це не означає, що війська можуть зупинитися тільки там, і ми не знаємо, як буде далі розвиватися ситуація, враховуючи те, що й країни НАТО вже почали воювати одна з одною. Така інституція як НАТО, на яку Україна так покладалася і говорила, що це наш єдиний порятунок і захист, зараз знівелювала сама себе.

І якщо Туреччина почне війну з Францією за грецькі острови та море, то, відповідно, у нас не буде більше НАТО, нам не буде куди йти і якихось стандартів дотримуватися. Третя світова – це питання часу і низки подій", — сказала вона.

Популярні відео

Раніше експерт-міжнародник Андрій Дацюк розповів про те, що в Білорусі вже розквартировані 15 тисяч російських військових.

Джерело Україна 24 Теги