Лукашенко поступиться Путіну - політолог про серйозні зміни для Білорусі

Лукашенко може вчинити національну зраду

Лукашенко поступиться Путіну - політолог про серйозні зміни для Білорусі

Білоруський політолог Віталій Римашевський в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що теперішній президент Білорусі Олександр Лукашенко може пожертвувати суверенітетом країни заради власної безпеки.

«(Заяви - ред.) Лукашенка можуть свідчити про його теоретичну готовність продати суверенітет Білорусі за власну безпеку і піти на ті поступки і умови, які йому виставляла Росія, Кремль ще до нового року. Ми пам'ятаємо, що Лукашенко сам свідчив про те, що Білорусь намагаються поставити на коліна, позбавити суверенітету через підписання союзних дорожніх карт. І, можливо, росіяни знову ставлять на порядку денному це питання, оскільки Лукашенко вкрай наляканий, його дії можуть бути неадекватними», - зазначив експерт.

Читайте також: "Це буде кінець для Росії": Гордон про війська Путіна в Білорусі

За його словами, Лукашенко може вчинити «національну зраду».

«Боюся, що він може вчинити національну зраду і ввести Білорусь у таку глибоку економічну, соціальну, політичну кризу - ще більш глибоку, ніж сьогодні. Тому що де-факто окупація Республіки Білорусь, анексія Росією - називати це можна по-різному, але, я думаю, Лукашенко, відчуваючи, що загнаний в кут, може піти на ті поступки, які Кремль від нього вимагав ще до нового року», - заявив Римашевський.

Популярні відео

Читайте також: Хто замінить Лукашенка в Білорусі: Гордон озвучив прогноз

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко зазнав поразки навіть у тому випадку, якщо зуміє втихомирити протести в країні.

Джерело Україна 24 Теги