Ситуація виглядає погано для України — політолог про вибори у США

Експерт розповів, чим складні для України обидва кандидати на пост американського президента

Ситуація виглядає погано для України — політолог про вибори у США

У США наближаються президентські вибори, на яких за пост президента боротимуться Дональд Трамп і Джо Байден. Експерт Українського інституту майбутнього Ілля Куса розповів в ефірі каналу "Україна 24", як ці вибори можуть вплинути на нашу країну.

"Для України обидва варіанти виглядають однаково погано. Незалежно від того, хто переможе, Україні доведеться з нуля вибудовувати відносини зі Штатами після скандалів останніх років і після грандіозної історії з імпічментом. Якщо буде Трамп, то нам потрібно буде шукати, як відновити довіру до України, тому що зараз його ставлення до України жахливе. Якщо буде Байден, потрібно буде шукати до нього підходи. Очевидно, у нас є проблеми з демократами", — сказав він.

Читайте також: Вибори в США: політолог пояснив, чия перемога вигідніша для України

Популярні відео

Експерт назвав ще одну проблему в українсько-американських відносинах.

"У нас немає цілісної політики стосовно США. У нас є певні рефлексії окремих політиків або до республіканців, або до демократів. У нас немає політики на рівні істеблішменту, у нас є політика на рівні окремих осіб, які часто переслідують власні інтереси", — сказав він.

Читайте також: "Для Байдена Україна — велика частина життя": журналіст про Донбас і вибори в США

Експерт додав, що Дональд Трамп, за його прогнозами, ймовірніше, програє вибори. Зараз він відстає від Байдена по рейтингу на 5-8% у деяких штатах, хоча цей розрив скорочується, пояснив Куса.

Нагадаємо, вибори президента США відбудуться 3 листопада 2020 року.

Джерело Україна 24 Теги