"Путін злякався": російський політик про передачу Навального Німеччині

Виступ Меркель є беззаперечним доказом, що це хімічна зброя

"Путін злякався": російський політик про передачу Навального Німеччині

Російський політик Лев Шлосберг в ефірі телеканалу «Україна 24» назвав причину, чому російського опозиціонера Олексія Навального після отруєння передали на лікування до Німеччини.

«Загроза смерті Навального була реальною. І влада Росії, припускаю, що особисто Путін, злякалися відповідальності за цю смерть і випустили Навального з країни в надії, що отрута вже виведена з організму. Але сліди залишилися. Німецькі лікарі з використанням фахівців з бундесверу встановили, що це отрута групи «Новачок» - це хімічна зброя, зброя особливої небезпеки, яка заборонена для використання в усьому світі», - зазначив політик.

Читайте також: Вплинула Білорусь - політолог розповів, чому отруїли Навального 

Популярні відео

За його словами, в світі заборонені навіть дослідження в цій сфері, тому що хімічну та бактеріологічну зброю оголошено поза законом.

«Зараз ми отримуємо багато детальної інформації. І ми повинні розуміти, що виступ Ангели Меркель, яка є доктором хімічних наук - вона розуміє, про що йдеться. І її виступ є беззаперечним доказом, що це хімічна зброя, застосована проти Навального, що ніхто крім влади (Росії - ред.) не має доступу до цих речовин», - заявив Шлосберг.

Читайте також: Російський адвокат пояснив, чому отруйників Навального ніхто не шукає

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" експерт-міжнародник Максим Ялі заявив, що реакція президента Росії Володимира Путіна на отруєння Олексія Навального є повністю очікуваною.

Джерело Україна 24 Теги