Білоруське держТБ - це Russia Today: журналіст розповів, як Путін допоміг Лукашенку

Співробітники ЗМІ масово звільняються і не повертаються на колишні місця роботи

Білоруське держТБ - це Russia Today: журналіст розповів, як Путін допоміг Лукашенку

Олександр Лукашенко подякував російському пропагандистському агентству Russia Today і Володимиру Путіну за допомогу.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів білоруський журналіст Зміцер Міцкевич, коментуючи протести у Білорусі та масове звільнення журналістів.

"Місце журналістів, які звільнилися, займають не люди Лукашенка, а люди Путіна. Зараз фактично білоруське державне телебачення знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні Russia Today, російським пропагандистам з цього одіозного агентства. Фактично вони формують інформаційний порядок денний, і те, що ми можемо бачити по державному телебаченню - це ретрансляція ідей Russia Today, те, що робить ця російська пропагандистська контора, тому що називати їх журналістами язик не повертається", - сказав журналіст.

Читайте також: "Це у нього в голові": білоруський опозиціонер розповів, чи закриє Лукашенко кордон

Популярні відео

Міцкевич зазначив, що білоруські журналісти не повертаються на колишні місця роботи, і масові звільнення тривають.

"Зараз ніхто не повертається, люди масово звільняються. Наймасовіше звільнення було в разі радіо "Столиця", коли звільнилася просто вся радіостанція, крім пари людей. Тепер там грає тільки плейлист і кілька разів на день виходять новини спорту", - сказав журналіст.

Читайте також: Лукашенко зробив несподіваний крок — дипломат щодо протестів у Білорусі

Міцкевич сказав, що Лукашенко висловив подяку пропагандистам і Путіну.

"У неділю Лукашенко відкрито подякував Russia Today за те, що підставили йому плече, Путіну, російським пропагандистам і особисто Маргариті Симоньян", - сказав Міцкевич.

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі каналу "Україна 24" висловив думку, що Олександр Лукашенко зазнав поразки навіть у тому випадку, якщо зуміє втихомирити протести в країні.

Джерело Україна 24 Теги