Готується "здача" - російський політолог розповів, навіщо делегація РФ приїхала до Білорусі

Леонід Гозман спрогнозував, що скоро Лукашенко поїде до Москви

Готується "здача" - російський політолог розповів, навіщо делегація РФ приїхала до Білорусі

Російська делегація на чолі з прем'єр-міністром Михайлом Мішустіним обговорюватиме з Олександром Лукашенком входження Білорусі до складу РФ.

Про це російський політолог Леонід Гозман розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Колишній президент Білорусі (Лукашенко - ред.) всіма силами хоче зберегти владу і заради цього він зрадив свою країну, і заради цього він, попри всі розмови, що захищатиме суверенітет, здає її Російській Федерації, президентові Путіну", - сказав політолог.

Читайте також: "Лукашенко вже програв": білоруський опозиціонер про протести

Популярні відео

На думку Гозмана, під час візиту делегації обговорюватиметься варіант "здачі" Білорусі.

"Ось ці всі переговори зараз Лаврова з міністром закордонних справ Білорусі, перемовини міністрів оборони, прем'єр-міністрів і все це завершиться візитом Лукашенка до Москви. Вони обговорюють, яким чином Білорусь увійде до складу Російської Федерації. Можливі різні варіанти, з відставкою Лукашенка і так далі, вони явно це опрацьовують, і я думаю, що у них не вийде. Як завжди, вони не враховують одного важливого чинника - народу цієї країни", - сказав Гозман.

Читайте також: "Винні радикали": у Лукашенка виправдали насильство силовиків

Відзначимо, що Михайло Мішустін прибув до Мінська на переговори з керівництвом республіки, очікуються зустрічі з Лукашенком і прем'єром Романом Головченком. До складу російської делегації також увійшли віце-прем'єри і кілька міністрів.

Нагадаємо, раніше білоруський опозиціонер Віталій Римашевський в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що в Білорусі учасники протестів проти Лукашенка готуються до того, що протистояння затягнеться на кілька місяців.

Джерело Україна 24 Теги