Вплинула Білорусь - політолог розповів, чому отруїли Навального

Міжнародник посилається на дослідження російських колег

Вплинула Білорусь - політолог розповів, чому отруїли Навального

Опозиціонера Олексія Навального могли отруїти через те, що він міг очолити протести в Росії, спровоковані протестами в Білорусі.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав політолог-міжнародник Максим Ялі, посилаючись на дослідження російських колег.

"Одна з версій - нібито Путіну невигідно отруєння, тому що він (Навальний - ред.) не являв ніякої загрози. Однак мої колеги-політологи з Росії написали таку версію, яка змусила мене замислитися. Уявіть собі, що ви генерал ФСБ, представник крила "яструбів", які відіграли ключову роль під час нападу на Україну в 2014 році. І вони дивляться по телевізору, що відбувається в Білорусі. Там не вистачає лідера, це головна перешкода для переходу протестів на інший рівень. Потім вони дивляться на Росію, в Хабаровську люди виходять й досі", - сказав політолог.

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Популярні відео

За словами політолога, якщо все "перекинеться на Росію", Навальний - реальний кандидат в лідери протестів.

"Якщо все перекинеться на Росію, хто там перший може очолити всі рейтинги? Навальний, наприклад, на виборах у Москві набрав 20%, і серед лідерів несистемної опозиції він найвпливовіша і авторитетна людина, що користується популярністю, яка може теоретично очолити протести", - сказав Ялі.

Читайте також: Буде ще серйозніше — Піонтковський про реакцію Заходу на отруєння Навального

Нагадаємо, раніше російський адвокат Марк Фейгін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що російська влада затягує початок розслідування отруєння Навального і не поспішає порушувати кримінальну справу.

Джерело Україна 24 Теги