Лукашенко для білорусів не "бацька": журналістка розповіла, як його називають

Просила б не називати Лукашенка «бацькою», бо він нам ніякий не «бацька»

Лукашенко для білорусів не "бацька": журналістка розповіла, як його називають

Журналістка білоруського телеканалу «Белсат ТВ» Аліна Ковшик в ефірі «Україна 24» заявила, що в Білорусі президента Олександра Лукашенка давно ніхто не називає «бацькою».

«Просила б не називати Лукашенка «бацькою», бо він нам ніякий не «бацька». Це принципова позиція більшості білорусів. Не вірте чуткам, які до вас доходять. Фактично був момент, коли Лукашенка називали «бацькою», щоб підкреслити його вплив на людей, що він нам усім «бацька». Це вже давно не так, його так не називають», - заявила журналістка.

Читайте також: Білоруси можуть втратити країну: головна редакторка "Гордона" нагадала про Росію

Популярні відео

Вона розповіла, яким словом сьогодні білоруси називають Лукашенка.

«Зараз його скоріше називають «дідом». А щодо мітингів прихильників (Лукашенка – ред.), ми у редакції жартували, що цей хештег #ябатька, який був написаний через «т» з м'яким знаком – ніколи білорус так не напише. Це була піар-компанія, спланована з Москви, московськими піарниками, які зовсім не розуміють білоруської мови і що білорус ніколи не напише «бацька» через «т», - зазначила Ковшик.

Читайте також: Білорусь хоче на Захід - Гордон про протести проти Лукашенка

Нагадаємо, журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко зазнав поразки навіть у тому випадку, якщо зуміє втихомирити протести в країні.

Джерело Україна 24 Теги