"Деградація особистості": Гордона засмутила позиція актора Єфремова в суді

Чи ти Єфремов ,чи гульвіса якийсь, не має значення - ти позбавив людину життя

"Деградація особистості": Гордона засмутила позиція актора Єфремова в суді

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував суд над російським актором Михайлом Єфремовим у зв'язку з аварією зі смертельним результатом у Москві.

«Єфремов - неймовірно талановитий актор, з харизмою, міццю. Щоб зрозуміти, що сталося, достатньо кожному з нас уявити себе на місці загиблої людини. Чи ти Єфремов, чи гульвіса якийсь, не має значення - ти позбавив людину життя. Все інше це історія, важка історія деградації особистості», - заявив журналіст.

Читайте також: Путін може помилувати Єфремова - Гордон про ДТП з актором

Він зазначив, що йому шкода актора Єфремова у зв'язку з аварією і тим, що відбувається після неї.

«Я дивлюся на Михайла, мені його дуже шкода. Мені шкода загиблої людини. З Єфремовим біда, і що тут ще додати - історія розкладу і падіння», - зазначив Гордон.

Популярні відео

«У пияцтві винен, в аварії - ні», - таку заяву на суді зробив Михайло Єфремов. Його звинувачують в тому, що він п'яним сів за кермо і влаштував аварію в Москві, в якій загинув 57-річний кур'єр Сергій Захаров. 31 серпня відбулося чергове засідання суду у цій справі. Єфремов вперше дав свідчення під час слухань. За його словами, день аварії він погано пам'ятає, оскільки почав пити ще напередодні, запевняє, що ні обставини ДТП, ні момент зіткнення не пам'ятає, а провину свою він тоді визнав нібито під впливом алкоголю і телевізора, де про його винуватість говорили без сумніву. Крім того, актор засумнівався, що був за кермом автомобіля, а відео з місця події назвав обрізаним.

Джерело Україна 24 Теги