"Лукашенко однозначно програв": Гордон про події в Білорусі

В Білорусі виросло нове покоління, яке не знало радянських "цінностей", зазначив журналіст

"Лукашенко однозначно програв": Гордон про події в Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зазнав поразки навіть у тому випадку, якщо сьогодні зуміє вгамувати протести в країні.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"Ми не можемо сказати, чим все скінчиться, тому що цього не знають навіть Лукашенко і Путін. Однозначно для мене те, що Лукашенко програв. Навіть якщо він короткостроково виграє, це все одно поразка - причому поразка навіть не його, а Радянського Союзу", - заявив Гордон.

Читайте також: Білоруси можуть втратити країну: головний редактор "Гордона" нагадала про Росію

На його думку, сьогодні "імперія зла" через 29 років після офіційного розвалу завершує своє існування в Білорусі.

"Виросло нове покоління, яке не знало радянських "цінностей", покоління, яке не обдовбане творами радянських класиків марксизму-ленінізму, яке не обдовбане брехливими постулатами, над якими сміялися на кухнях, але якими жили кілька поколінь радянських людей. Це покоління зі сміхом дивиться на цінності своїх дідусів і бабусь, тому що ці цінності смішні на тлі цивілізованого світу, який живе за іншими законами", - зауважив журналіст.

Читайте також: Білорусь хоче на Захід - Гордон про протести проти Лукашенка

Нагадаємо, раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко для збереження своєї влади провокує російського лідера Володимира Путіна ввести війська.

Джерело Україна 24 Теги