Справа МН17: дипломат розповів, як Росія прикриває свої злочини

Костянтин Єлісєєв спрогнозував, що суд буде тривалим

Справа МН17: дипломат розповів, як Росія прикриває свої злочини

Росія намагається тиснути на нідерландський суд у справі про катастрофу на Донбасі "Боїнга" МН17 малайзійських авіаліній, Кремль вдається до фейків та маніпуляцій.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" український дипломат Костянтин Єлісєєв.

"Дуже важливо, що почався судовий процес. Зараз вирішуються процедурні питання, вчора він розпочався, закрився і наступне засідання перенеслося на 28 вересня. Але дуже важливо, що він розпочався, заслухаються покази свідків", - зазначив експерт.

Читайте також: Росія близька до відчаю — ексміністр про поворот у справі MH17

Популярні відео

Дипломат спрогнозував, що суд буде тривалим, тому що "Росія продовжує за рахунок фейків та маніпуляцій затягувати процес, а нідерландський суд намагається бути максимально об'єктивним і врахувати всі фактори".

"Вчора розпочався суд, РФ привезла туди спеціальну машину з гучномовцями. Там поставили екран і показували, що нібито цей літак був збитий якимсь літаком, і показують свідків, як кажуть, "певної зовнішності". Якщо на початку люди вірили, зупинялися і дивилися на ці екрани, то на сьогодні і вчора люди проходили і навіть не звертали уваги. На цьому прикладі я показую, що Росія продовжує маніпулювати, намагається прикрити себе і свої злочинні дії", - наголосив він.

Читайте також: Суди щодо MH17 триватимуть кілька років - у МЗС назвали терміни

Водночас Єлісєєв висловив упевненість, що рано чи пізно злочини будуть доведені, і "всі причетні до цієї трагедії, а найголовніше - хто давав накази, сидітимуть у Гаазі".

Нагадаємо, рейс МН17, збитий 17 липня 2014 року, здійснював переліт за маршрутом з Амстердама (Нідерланди) в Куала-Лумпур (Малайзія). Він був збитий в районі Тореза Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі загинули.

Раніше політологиня-міжнародниця Віра Константинова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла про "дуже поганий сигнал" у справі МН17.

Джерело Україна 24 Теги