Російський адвокат пояснив, чому отруйників Навального ніхто не шукає

Слідчі поки не поспішають порушувати кримінальну справу, зазначив Марк Фейгін

Російський адвокат пояснив, чому отруйників Навального ніхто не шукає

Російська влада затягує початок розслідування отруєння опозиціонера Олексія Навального і не поспішає порушувати кримінальну справу.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів російський адвокат Марк Фейгін.

"Ніщо не перешкоджає проведенню розслідування. Якісь дії, що передують розслідуванню, ведуться, щось таке збирає транспортна міліція в аеропорту, опитують членів штабу в Томську. Не факт, що ці оперативно-розшукові заходи призведуть до порушення кримінальної справи. Це пастка - якщо ти порушив справу, значить, ти повинен рано чи пізно надати якісь результати, не можеш сказати, що нічого не знайшли", - пояснив Фейгін.

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Популярні відео

Адвокат вважає, що російські слідчі не робитимуть серйозних дій до офіційного висновку німецьких лікарів з клініки "Шаріте", які лікують Навального.

"Думаю, що вони блокуватимуть цю ситуацію, тому що наслідки - або санкції, або треба якось виправдовуватися. Вони теж чекають, коли "Шаріте" опублікує остаточні результати, і після цього будуть діяти", - сказав він.

Читайте також: Отруєння Навального: ексдепутат Держдуми озвучив дві версії

Нагадаємо, раніше російський журналіст Леонід Радзіховський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як влада Росії шукатиме отруйників Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги