"Лукашенка хочуть прибрати": білоруський журналіст розкрив план Путіна

У Білорусі пояснили заяви Путіна щодо надання допомоги Лукашенку

"Лукашенка хочуть прибрати": білоруський журналіст розкрив план Путіна

Президент Росії Володимир Путін обіцяє допомогу й підтримку білоруському лідерові Олександру Лукашенку лише щоб відвернути увагу, а насправді хоче його прибрати.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський журналіст Євген Волошин.

"Фактор Росії дуже важливий. Аналітики сперечаються між собою. Зараз ведеться тонка геополітична гра, і не потрібно сприймати буквально заяви політичних лідерів типу Путіна. Є думка, що Лукашенко став абсолютно токсичним також для Росії, що це нездатний домовлятися партнер. І ці заяви Путіна - ширма. Насправді вони хочуть у м'який спосіб або жорсткий прибрати Лукашенка", - сказав журналіст.

Читайте також: У Лукашенка є сценарій, розроблений Кремлем – Москаль про події в Білорусі

Популярні відео

На його думку, заява Путіна про надання допомоги "розрахована в першу чергу на білоруських силовиків і на самого Лукашенка".

"Це прикриття перед основним маневром, який Росія хоче тут розіграти", - пояснив Волошин.

Читайте також: Не обійшлося без Путіна: названо чотири кроки Лукашенка для збереження влади

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін повідомив, що в РФ на прохання Олександра Лукашенка був сформований резерв з силовиків, готових втрутитися в ситуацію у Білорусі. Також Путін заявив, що РФ визнає легітимність виборів у Білорусі.

Раніше білоруський історик Олександр Пашкевич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що змусить президента Росії Володимира Путіна безпосередньо втрутитися в події у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги