Буде ще серйозніше — Піонтковський про реакцію Заходу на отруєння Навального

Російський політолог розповів, як отруєння Олексія Навального позначиться на міжнародних відносинах Росії

Буде ще серйозніше — Піонтковський про реакцію Заходу на отруєння Навального

Західні дипломати виступили поточного тижня з жорсткими заявами на адресу Росії через отруєння опозиціонера Олексія Навального. Цю реакцію прокоментував російський політолог Андрій Піонтковський в ефірі каналу "Україна 24".

"Реакція на рідкість серйозна. Я б сказав, безпрецедентна. Заступник держсекретаря Біген побував у Москві та, сидячи навпроти Лаврова, в обличчя йому сказав наступну фразу: "Якщо факти про отруєння Навального підтвердяться, то будь-які попередні американські санкції померкнуть у порівнянні з тими, які будуть нами введені".

Серйозна реакція й Німеччини — вчора незвичайну в дипломатичній практиці заяву зробив міністр закордонних справ. Він сказав: "Ми сподівалися на співпрацю в справі розслідування отруєння Навального, але судячи з усього, Росія на це не налаштована", — розповів він.

Читайте також: Отруєння Навального вдарить по Росії — політологиня назвала наслідки

Популярні відео

Піонтковський вважає, що в Німеччині вже визначили, чим отруєний Навальний.

"Останні дані з клініки "Шаріте" (в якій перебуває Навальний - ред.) показують, що німці набагато більше знають про подію, ніж раніше повідомляли. Схоже, вони виявили цю речовину, яка є аналогом знаменитого "Новачка". Весь світ розуміє, що російська влада застосувала проти опозиціонера заборонену міжнародним законодавством військову хімічну зброю", — сказав він.

Читайте також: Для Меркель важливо не сваритися з Путіним — політолог

Політолог пригадав про інші гучні отруєння, зокрема, про справу Скрипалів і про отруєння болгарського бізнесмена Еміліана Гебрева, у яких підозрювали Росію.

"Але цього разу вони трохи загралися і зарвалися, і я думаю, що реакція Заходу буде тільки серйознішою", — сказав він.

Раніше журналіст і соціолог із Берліна Ігор Ейдман розповів, чого чекати в Росії після отруєння Навального.

Джерело Україна 24 Теги