Путін не введе війська в Білорусь - політолог назвав причини

Росія не буде безпосередньо застосовувати своїх фахівців або вводити війська

Путін не введе війська в Білорусь - політолог назвав причини

Політолог Тарас Загородній в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, чому Росія побоюється вводити війська в Білорусь для придушення протестів.

«Це пан Путін сказав, що його Лукашенко про щось попросив, але Путін вміє хитрувати. Це пряма загроза, що вони готові вводити, але він не говорив про військовий контингент, швидше за все, йдеться про силові структури», - заявив політолог.

Читайте також: Росія може допомогти - опозиціонер про ситуацію в Білорусі

Популярні відео

Він також сумнівається, що Росія буде безпосередньо застосовувати своїх фахівців або вводити війська.

«Тому що це точно будуть санкції, це точно вторгнення на чужу територію, тут по-іншому трактувати не можна. Швидше за все, є куратори силових органів, але вони під контролем Лукашенка. Для того, щоб все заповнити силовиками, їх треба звідкись взяти, Білорусь немаленька країна. У Росії немає сил, щоб взяти повністю всю країну під контроль. Але загроза цього завжди існує», - зазначив Загородній.

Читайте також: "Заборонять крабові палички": білоруський журналіст про ситуацію в країні

Раніше президент Росії Володимир Путін в інтерв'ю телеканалу "Росія-1" заявив, що Росія на прохання президента Олександра Лукашенка створила резерв правоохоронців для Білорусі, але він поки не буде задіяний.

Раніше білоруський активіст Сергій Веремеєнко заявив, що в Білорусі починається новий етап репресій проти супротивників Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги