"Заборонять крабові палички": білоруський журналіст про ситуацію в країні

Незрозуміла логіка, з якою діє влада Білорусі

"Заборонять крабові палички": білоруський журналіст про ситуацію в країні

Білоруський журналіст Віктор Маришевська в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про поведінку влади під час протестних акцій в Білорусі.

«У Білорусі кожен день не схожий один на інший. Ніхто не розуміє до кінця, що відбувається в країні. Кожен день здається, що все завершено, але потім починається якась несподівана реакція влади на мінімальні останні акції протесту. У підсумку це викликає відповідну реакцію. Найголовніше, незрозуміла логіка, з якою влада діє», - зазначив журналіст.

Читайте також: Лукашенко наближається до точки неповернення - Гордон про ситуацію у Білорусі

За його словами, в будні дні на протести ходить не дуже багато людей. Можна просто ходити поруч з людьми з біло-червоно-білими прапорами (кольори першого прапора незалежної Білорусі - ред.), не чіпати їх, не знімати прапори з балконів.

«Проте влада досить нервово реагує. До обіду вони можуть ходити поруч з людьми з біло-червоно-білими прапорами, а ввечері, як вчора в Мінську, починається зачистка, і це викликає хвилю негативу в соцмережах. У нас тут уже ходять жарти про те, що крабові палички заборонять і все, де є комбінація біло-червоно-білого», - заявив Маришевський.

Популярні відео

Читайте також: Білорусь наближається до колапсу - противник Лукашенка щодо протестів

Нагадаємо, раніше міжнародний оглядач Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чому Олександр Лукашенко з'явився на публіці в бронежилеті й з автоматом.

Джерело Україна 24 Теги