Не лише мітинги - у білоруській опозиції розповіли, як борються з Лукашенком

Підприємства, які дають багато грошей у білоруську казну, зазнають втрати через страйки

Не лише мітинги - у білоруській опозиції розповіли, як борються з Лукашенком

У Білорусі на великих держпідприємствах тривають страйки через відмову президента Олександра Лукашенка від переговорів з опозицією.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів член Координаційної ради білоруської опозиції Андрій Стрижак, коментуючи протести в Білорусі.

Читайте також: Лукашенко наближається до точки неповернення - Гордон про ситуацію у Білорусі

Як зазначив Стрижак, сьогодні в Білорусі відбуваються "два основні процеси": перший - масові маніфестації у всіх містах, другий - "італійські" страйки.

"Підприємства, які дають багато грошей у білоруську казну, такі як "Білоруськалій", у цьому місяці не виконають план на 30-40%. Це зірвані контракти, сумнівна репутація країни як експортера. Все це відбувається тому, що Лукашенко не хоче йти на переговори й забезпечити мирний трансфер влади", - сказав він.

Популярні відео

За словами опозиціонера, "багато історій сталося з різними керівниками страйкомів".

"На "Білоруськалії" була ситуація, що одного з представників страйкового комітету пробували затримати, але він втік через кватирку у відділку міліції або КДБ, і зараз перебуває на території України. Також представника страйкому МТЗ сьогодні засудили на 10 діб арешту, зараз він перебуває в ізоляторі. Як розвиватиметься ситуація - невідомо", - повідомив Стрижак.

Читайте також: "Це істерика": стало відомо про неприємний інцидент з Лукашенком на мітингу

Нагадаємо, член Координаційної ради білоруської опозиції Віталій Римашевський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що економічна ситуація у Білорусі на тлі протестів погіршується з кожним днем, а курс євро і долара за тиждень піднявся на 25%.

Джерело Україна 24 Теги