Білорусь наближається до колапсу - противник Лукашенка про протести

Опозиція вимагає радикальніших дій

Білорусь наближається до колапсу - противник Лукашенка про протести

У Білорусі президент Олександр Лукашенко підштовхує опозицію до радикальних дій, ситуація стає все небезпечнішою. На цьому тлі наростає загроза колапсу білоруської економіки.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" член Координаційної ради білоруської опозиції Віталій Римашевський.

"Люди сьогодні бачать, що влада не йде на діалог, не йде на переговори - і вони вимагають все більше і більше радикальних дій. І ця ситуація небезпечна, тому що, по-перше, Лукашенка не підтримує переважна більшість населення. У цьому білоруський народ єдиний, і цими фейковими мітингами нібито на підтримку Лукашенка нікого не обдуриш, тому що люди розуміють, що це маргінес, який звозиться БРСМ (Білоруський республіканський союз молоді - ред.) і провладними організаціями з усіх навколишніх селищ", - розповів Римашевський.

Читайте також: Лукашенко лякає Україною - міжнародник про події в Білорусі

Популярні відео

Білоруський опозиціонер зазначив також, що економічна ситуація в країні "погіршується з кожним днем".

"У нас курс євро і долара вже за тиждень піднявся на 25%, люди забирають заощадження з банків. Перебування Лукашенка при владі означає неминучий економічний колапс для Білорусі, тому що піде, вже йде, звідси бізнес, поки робота поставлена ​​на паузу - неминучі інфляція і девальвація", - заявив він.

Читайте також: "Це істерика": стало відомо про неприємний інцидент з Лукашенком на мітингу

Нагадаємо, білоруська опозиціонерка Тетяна Мартинова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як президент Росії Володимир Путін допоміг Олександру Лукашенку в боротьбі з протестами в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги