Російський політик розповів, що врятувало Навальному життя

У російській опозиції гадають, хто саме з ворогів Навального міг його отруїти

Російський політик розповів, що врятувало Навальному життя

Російський опозиційний політик Олексій Навальний не загинув тільки завдяки пілоту літака, який зважився на екстрену посадку.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політик і правозахисник Лев Шлосберг, коментуючи отруєння Навального.

"Це неочікувана і абсолютно трагічна подія. Навальний реально міг померти. Якби пілот літака, який щойно вилетів із Томська, не вирішив негайно запросити екстрену посадку в Омську, то наслідки, можливо, були б жахливими. Літак сів в Омську вже через 20 хвилин після зльоту в Томську - і, швидше за все, саме це врятувало Навальному життя", - зазначив Шлосберг.

Читайте також: Отруєння Навального – озвучено тривожний прогноз щодо його лікування

Популярні відео

За його словами, в Росії люди "дуже болісно відреагували на цю подію".

"В цілому громадська думка схиляється до того, що це дії супротивників Навального, але на даний момент важко визначити, яких саме. У нього було дуже багато ворогів", - сказав російський політик.

Читайте також: "Сигнал для Лукашенка": отруєнню Навального дали несподіване пояснення

Нагадаємо, російський антикорупціонер Олексій Навальний 20 серпня відчув себе погано в літаку Томськ — Москва, літак екстрено сів в Омську, політика доправили до лікарні вже в непритомному стані. Близькі опозиціонера заявили, що в його організмі знайшли небезпечний токсин. Зараз Навальний перебуває у комі. 22 серпня його літаком доставили на лікування до Німеччини.

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що отруєння Олексія Навального може стати катастрофою для Кремля.

Джерело Україна 24 Теги