Протести в Білорусі: противник Лукашенка пояснив, хто справжня опозиція

Лукашенко програв вибори, і більшість людей проти нього, зазначив Андрій Курейчик

Протести в Білорусі: противник Лукашенка пояснив, хто справжня опозиція

Член Координаційної ради з трансферу влади в Білорусі Андрій Курейчик в ефірі телеканалу "Україна 24" закликав не застосовувати до противників Олександра Лукашенка термін "опозиція".

"Ми не використовуємо термін "опозиціонер". Справа в тому, що Лукашенко програв ці вибори, і більшість людей проти нього. Опозиція - це ті, хто перебуває в меншості, це точно не стосується нас. Лукашенко - це у нас опозиціонер", - заявив Курейчик.

Читайте також: У Білорусі противники Лукашенка розділилися на дві частини: чого вони хочуть

Він нагадав, що противники Лукашенка проводили паралельний підрахунок голосів на виборах на двох платформах:

"Скрізь, де були спостерігачі, перемогла Світлана Тихановська з розгромним рахунком. До Координаційної ради увійшли видатні представники інтелігенції та культури, від нобелівського лауреата з літератури до нашого найкращого дизайнера, лікарі, представники трудових колективів, всі вони готові бути посередниками між виборцями, які не обрали Лукашенка, вони його звільнили, і людиною, яка не може в це повірити. Величезна кількість політиків хотіли б стати президентом Білорусі".

Читайте також: "Лукашенко змінює ситуацію на свою користь": названа помилка опозиції в Білорусі

Нагадаємо, раніше політолог Тарас Загородній в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в протестах у Білорусі намітився стратегічний перелом, а президент Олександр Лукашенко вистояв.

Джерело Україна 24 Теги