Вибори в США: політолог пояснив, чия перемога вигідніша для України

Чинний президент Трамп не дуже добре знає тонкощі української політики

Вибори в США: політолог пояснив, чия перемога вигідніша для України

На виборах президента США перемога кандидата від демократів Джо Байдена буде значно вигіднышою для України, ніж переобрання на другий термін республіканця Дональда Трампа.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Сергій Таран.

"З одного боку, Байден є представником Демократичної партії, яка виступає завжди за діалог, за мирне вирішення. Якщо республіканці - жорсткі політики, то демократи м'якші. Але особливість Байдена щодо України в тому, що він дуже добре знає всі деталі і тонкощі українського питання. Суб'єктивні обставини сталися в житті цього політика, що все, що пов'язано з Україною, він дуже добре знає, на відміну від чинного президента Трампа, який не дуже добре знає тонкощі, зокрема української політики", - зазначив Таран.

Читайте також: Гордон розповів, як Саакашвілі накричав на президента США

Популярні відео

Експерт нагадав, що Байден за часів президентства Барка Обами був куратором "українського напрямку" в Білому домі.

"Безперечно, він був відповідальним за цей напрямок, і він українським питанням переймається, це його тема. Якщо б так сталося, щоб він став наступним президентом США, можна прогнозувати, що увага до України буде більшою. Звісно, в тому разі, якщо українська дипломатія також докладатиме до цього зусиль", - додав він.

Читайте також: Росія хоче "узаконити" постачання зброї на Донбас: якою буде відповідь США

Як відомо, президентські вибори у США заплановані на 3 листопада 2020 року.

Нагадаємо, політолог-міжнародник Андрій Бузаров в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що на виборах у США Дональду Трампу може допомогти знаменитий репер.

Джерело Україна 24 Теги