"Сигнал для Лукашенка": отруєнню Навального дали несподіване пояснення

Кремль активізувався після протестів у Білорусі та Хабаровську, вважає Олександр Антонюк

"Сигнал для Лукашенка": отруєнню Навального дали несподіване пояснення

 

Отруєння в Росії опозиційного політика Олексія Навального пов'язане з протестами у Білорусі й може бути сигналом для президента Олександра Лукашенка.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Олександр Антонюк.

"У Російській Федерації йде хвиля зачисток навіть гіпотетичної опозиції. Цьому посприяли і події в Білорусі. Проблеми, що виникають на пострадянскому просторі, ситуація, що розвивається в Білорусі – Російська Федерація вже точно не очікувала аж такого вибуху... Події в Хабаровську, Білорусі - очевидно, це той момент, який змусив Кремль бути трошки активнішим", - зауважив експерт.

Читайте також: Вони знають про отруту: Фейгін пояснив, чому лікарі не віддають Навального до Німеччини

Популярні відео

Коментуючи ситуацію в Білорусі, Антонюк зазначив:

"Треба чітко усвідомити, що це натяк і сигнал для Олександра Лукашенка, що в нього може бути подібна доля. В даному випадку його поведінка, позиціонування і навіть намагання втримати владу за будь-яку ціну… Міністр оборони Білорусі озвучив, що не відкидає варіанти застосування військової сили проти протестуючих. Це говорить про те, що він може не утримати нову фазу і повторити долю Чаушеску. Олександр Лукашенко дійсно дуже сильно ризикує. Такий варіант, як це сталося з Навальним, може мати місце".

Читайте також: Путін має сісти на лаву підсудних — Ляшко про отруєння Навального

За його словами, отруєння Навального треба розглядати "не як локальний епізод, а дійсно глобально, яким чином можуть усувати ті чи інші політичні фігури, щоб сформувати ту чи іншу політичну кон'юнктуру за певних обставин".

Нагадаємо, російський антикорупціонер Олексій Навальний 20 серпня відчув себе погано в літаку Томськ — Москва, літак екстрено сів в Омську, політика доправили до лікарні вже в непритомному стані. Близькі опозиціонера заявили, що в його організмі знайшли небезпечний токсин. Зараз Навальний перебуває у комі, його стан оцінюють як тяжкий і нестабільний.

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що отруєння Олексія Навального може стати катастрофою для Кремля.

Джерело Україна 24 Теги