"Поїдуть домовлятися в Росію": економіст про перші кроки нової влади Білорусі

Експерт розповів, чому Білорусь не зможе відгородитися від Росії

"Поїдуть домовлятися в Росію": економіст про перші кроки нової влади Білорусі

Хто б не очолив Білорусь у разі відсторонення від влади президента Олександра Лукашенка, насамперед нова влада  домовлятиметься з Росією. Про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" економіст-міжнародник Руслан Осипенко.

"Фактично Білорусь на 90% залежить від Росії. І які б опозиційні сили не прийшли - вони змушені будуть налагоджувати діалог з Росією, тому що гроші заробляються завдяки російському ринку збуту і за рахунок поставки сировини та фінансів. Мають фінансовий борг, який наполовину належить Росії. Назвіть будь-яке прізвище, поставте на чолі Білорусі — все одно вони в першу чергу поїдуть домовлятися в Росію", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко здасть Білорусь Путіну: економіст назвав умови

Популярні відео

Експерт розповів, що саме зміниться в Білорусі після зміни влади.

"Зміни будуть косметичні, стосуватимуться великих свобод. Лукашенко фактично прийшов на розвал Радянського Союзу і створення національних проєктів у колишніх радянських країнах. Потрібна була жорстка вертикаль влади, яку він збудував. Зараз Білорусь втомилася від цієї вертикалі та хоче більше свобод. Але об'єктивно вони будуть змушені зіткнутися з тим, що економіка, фінансові ресурси повністю зав'язані на Москву", — сказав він.

Раніше в Радбезі Білорусі звинуватили українців у втручанні в протести.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. Офіційні результати показали перемогу чинного президента Олександра Лукашенка в першому турі з результатом трохи більше ніж 80%. Опоненти Лукашенка звинуватили його в масових фальсифікаціях і вийшли на акції протесту.

Джерело Україна 24 Теги