В Радбезі Білорусі звинуватили українців у втручанні в протести

За словами члена науково-експертної групи при Радбезі, нещодавно затримали підготовленого українця зі зброєю

В Радбезі Білорусі звинуватили українців у втручанні в протести

В Україні нібито є сили, які хочуть дестабілізувати ситуацію в Білорусі та підтримати протести проти президента Олександра Лукашенка.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив член науково-експертної групи при Державному секретаріаті Ради безпеки Білорусі Олександр Шпаковський.

"Більше тієї інформації, про яку розповів президент, я навряд чи здатний дати. Але думаю, що якщо президент говорив про такого роду процеси (що за гроші з-за кордону фінансуються бойовики і заворушення, закупівля зброї - ред.), значить є певна фактура, надана по лінії спецслужб", - сказав представник Ради безпеки.

Читайте також: "Лукашенко змінює ситуацію на свою користь": названа помилка опозиції в Білорусі

Популярні відео

За словами Шпаковського, "громадянам України хтось платив за "турне" до Білорусі.

"Ми розуміємо, якщо з'явилися на території нашої країни громадяни України з певною підготовкою, то, напевно, мова може йти про те, що хтось оплачував це "турне". І навіть сьогодні по лінії Держприкордонкомітету був затриманий громадянин України, який намагався в'їхати на територію Білорусі з бойовою зброєю, він переданий співробітникам міліції, проти нього порушено справу. Тобто зрозуміло, що в Україні є сили, які хочуть втрутитися в наші процеси на боці опозиції і дестабілізувати ситуацію в нашій країні", - сказав Шпаковський.

Читайте також: "Двох накрили і вивезли": учасник протестів у Білорусі розповів про тортури в ув'язненні

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт ГО "Слово і діло" Олександр Москалюк розповів, що в Білорусі склалася патова ситуація як для Олександра Лукашенка, так і для його супротивників, будь-який випадковий фактор може стати вирішальним.

Джерело Україна 24 Теги