Ситуація патова - експерт про протести в Білорусі

На розвиток подій може вплинути будь-який випадковий фактор, зазначив Олександр Москалюк

Ситуація патова - експерт про протести в Білорусі

У Білорусі склалася патова ситуація як для президента Олександра Лукашенка, так і для його супротивників, будь-який випадковий фактор може стати вирішальним.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів експерт ГО "Слово і діло" Олександр Москалюк, коментуючи протести в Білорусі.

Читайте також: Протести в Білорусі: з'явилася версія, куди літав літак Лукашенка

"Лукашенко може сьогодні говорити одне, а завтра інше. Ситуація насправді патова, як для нього, так і для опозиції. Її аналізувати дуже складно. У межах патової ситуації будь-який чинник, будь-яка дія, подія може вплинути на розвиток, причому все це може бути випадковим. Немає ніякої закономірності", - зазначив Москалюк.

Популярні відео

Проводячи паралелі між Україною і Білоруссю, експерт зазначив:

"Свого часу в Україні був "Народний Рух", який певною мірою брав на себе політичну відповідальність. Вони ретранслювали думки певної частини суспільства. А в даному випадку проблема в тому, що нема за що зачепитися. До чого, до телеграм-каналів? Це несерйозно".

Читайте також: Слідом за Хабаровськом: Росію сколихнули нові масштабні протести

Нагадаємо, раніше політичний психолог Віктор Рибаченко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко перебуває в стані "внутрішньої істерики".

Джерело Україна 24 Теги