"Техніка йде на Білорусь": експерт розповів, як Росія допомогла Лукашенку

Ситуація нагадує Україну 2014 року, розповів Кирило Михайлов

"Техніка йде на Білорусь": експерт розповів, як Росія допомогла Лукашенку

У Росії зафіксували численні колони поліцейської техніки, які рухаються в бік кордону з Білоруссю.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" співробітник розслідувальної групи Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов, коментуючи протести у Білорусі проти Олександра Лукашенка.

"Ця ситуація нагадує 2014 рік, коли були відео російських колон, які рухалися до кордонів України. Їх публікували користувачі соціальних мереж, росіяни, а зараз це роблять росіяни і білоруси, які перебувають на території Росії і яким це дуже сильно не подобається. Ці відео з'являються в реальному часі на акаунтах людей, які дійсно живуть у тих місцях. Наприклад, жителі Санкт-Петербурга, які бачили, як звідти виїжджає ОМОН", - сказав Михайлов.

Читайте також: Лукашенко подав три сигнали — експерт розповів, на що готовий глава Білорусі

Популярні відео

Експерт зазначив, що розслідувачі працюють за тією самою схемою, як і у 2014 році в Україні.

"Зараз ми бачимо відео з технікою ОМОНу, Росгвардії і внутрішніх військ, які рухаються в бік Білорусі. Це поліцейська техніка, і основна мета можливого її введення на територію Білорусі - це підтримка режиму Лукашенка проти учасників протесту. Білоруський режим і його союзники в Москві зайняті внутрішніми проблемами Білорусі", - зазначив він.

Читайте також: "Москва не відпустить Білорусь": Чубаров розповів, чим це корисно для України

Раніше білоруський політолог Кирило Озимко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Білорусі противники президента Олександра Лукашенка розділилися на дві частини.

Джерело Україна 24 Теги