Легітимність Лукашенка скоро закінчиться — у штабі Тихановської назвали дату

Анна Красуліна розповіла, чому перерахувати голоси на виборах вже неможливо, і що повинен зробити Лукашенко

Легітимність Лукашенка скоро закінчиться — у штабі Тихановської назвали дату

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що перевиборів не буде, попри те, що це основна вимога протестувальників. Цю заяву прокоментувала представниця штабу суперниці Лукашенка на виборах Світлани Тихановської Анна Красуліна в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ми розуміли, що позиція Лукашенка така, і наше звернення з приводу мирної передачі влади спрямоване не лише до нього, а й до адекватних чиновників, які в змозі прийняти таке рішення. Сам він нехай забарикадується в одній з резиденцій і відстрілюється зсередини, це його проблеми, нікому особисто він не потрібен. А те що влада повинна перейти до народу, який переміг, це очевидно", — сказала вона.

Читайте також: "Москва не відпустить Білорусь": Чубаров розповів, чим це корисно для України

За словами Красуліної, Лукашенко залишиться легітимним тільки до 10 вересня - тоді закінчується його мандат, а перерахувати голоси на виборах, які відбулися 9 серпня, вже неможливо.

"Цього разу всі на Заході кажуть, що реальних виборів не було, і 10 вересня його (Лукашенка - ред.) легітимність говорить всім "привіт". Далі, перерахувати голоси та бюлетені вже неможливо, тому що є свідчення від котельні Бреста, по-моєму, чи Кобрина, що вони спалені, знищені. Вони понад тиждень перебували в руках ЦВК. Тому ніякий перерахунок неможливий", — сказала вона.

Читайте також: "Вже б не був при владі": експерт назвав крок, який допоміг Лукашенку

Популярні відео

Красуліна розповіла, що вони передали свідчення про фальсифікації, але розраховувати на суд немає сенсу.

"ЦВК вже не визнали (свідчень про фальсифікації - ред.), це все буде оскаржено, а наш Верховний суд, на відміну від України, як і парламент, і колишній президент - це все одне злочинне угруповання, тому правду там ви не знайдете. Ми розуміємо, що від мирного протесту на вулицях потрібно переходити до більш серйозного впливу, а саме — страйків. Це найболючіше місце режиму, і страйки поширюються", — сказала вона.

Раніше політолог розповів, що в Білорусі противники президента Олександра Лукашенка розділилися на дві частини.

Джерело Україна 24 Теги