Лукашенко запізнився з образом зовнішнього ворога — політолог

Експерт розповів, для чого влада Білорусі затіяла військові навчання

Лукашенко запізнився з образом зовнішнього ворога — політолог

Білорусь заявила про початок військових навчань на кордоні з Литвою. Що означає таке рішення, розповів політтехнолог Олег Постернак в ефірі каналу "Україна 24".

"Лукашенко досить пізно включив образ зовнішнього ворога і зовнішньої агресії - під час виборчої кампанії, вона ще не завершена. І сьогодні ми бачимо, що, найімовірніше, перевибори в Білорусі можливі. Образ зовнішнього ворога — називається Польща, Литва, Україна — запізнився, тому що Білоруси розуміють, що ніякого зовнішнього ворога насправді немає. Ніхто ніколи не робив агресивних дій стосовно суверенної Білорусі. Однак потрібно кільком відсоткам виборців сказати, що у нас є ворог", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко подав три сигнали — експерт розповів, на що готовий глава Білорусі

Популярні відео

Експерт пояснив мету залякування населення.

"Це робиться як технологія для консолідації частини виборців Лукашенка для пояснення подальших дій. Відповідно, всі ці дії — перекидання армії на західні кордони, військові навчання — все включено в програму навантаження виборців страхами та фейками. Путін зараз має всі козирі, і навіть якщо Лукашенко дуже хоче продовжувати бути "батьком", захисником білоруської нації, то найбільша загроза знаходиться якраз на сході", — сказав він.

Читайте також: Можна очікувати ескалації в Білорусі — експерт назвав умову

Нагадаємо, Білорусь з 17 по 20 серпня проведе низку військових навчань поблизу міста Островець біля кордону з Литвою. Раніше Лукашенко розпорядився перекинути повітряно-десантну бригаду з Вітебська в Гродно, на західний кордон держави. 16 серпня він звинуватив НАТО в нарощуванні військової могутності на західних кордонах Білорусі. НАТО спростовує ці звинувачення.

Джерело Україна 24 Теги