"Людям не видно кінця": учасниця мітингу в Білорусі розповіла подробиці

Правозахисниця з Мінська розповіла про мітинг і плани страйків головних підприємств

"Людям не видно кінця": учасниця мітингу в Білорусі розповіла подробиці

Правозахисниця Марія Слєпцова розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", як проходять мітинги в столиці Білорусі 16 серпня.

"Я перебуваю біля стели ("Мінськ — місто-герой", де проходять мітинги — ред.), люди все ще підходять, і не видно кінця. Поки що незрозуміло, чого чекати, але нас настільки все це вже дістало, все це насильство... Дуже багато людей різного віку — починаючи від маленьких дітей на плечах батьків і закінчуючи літніми.

Поки нікого з правоохоронців не видно. Були новини, що вони знаходяться на провладному мітингу на майдані Незалежності, а тут тільки даішники на дорогах. Атмосфера добра, у людей плакати "Ні насильству" й фото тих, кого побили, проте, люди щасливі, що вийшли разом", — розповіла вона.

Читайте також: Як Янукович: політолог назвав несподівану можливість для Лукашенка

Популярні відео

За словами Слєпцової, вже є план страйків всіх головних підприємств країни.

"Вчора навіть головний державний телеканал сказав, що зупинить роботу, якщо не виконають їхні вимоги. У всіх політичні вимоги, а не економічні - не підняти зарплату, що унікально для Білорусі. Збереження незалежності, побудова правової держави, модернізація. Зараз головне завдання - відставка Лукашенка, але у людей є позитивне бачення майбутнього", — сказала вона.

Нагадаємо, ексдепутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в Білорусі вже наступного тижня буде нова влада.

Джерело Україна 24 Теги