Ми не говоримо про зарплату, ми вирішуємо долю країни - учасник страйку в Білорусі

Противники Лукашенка вимагають припинити необґрунтоване застосування сили

Ми не говоримо про зарплату, ми вирішуємо долю країни - учасник страйку в Білорусі

Учасник страйку в Білорусі, працівник одного з промислових підприємств Олексій Зенькович в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чого хочуть противники президента Олександра Лукашенка.

"Причина в тому, що ми вимагаємо привести до влади законно обраного президента Світлану Тихановську, припинити знущання та побиття людей у Мінську й розслідувати ті випадки необґрунтованого застосування сили, тим більше вбивств і тортур стосовно до людей - такі вимоги", - заявив він.

Читайте також: Ламають кістки, розкроюють черепи - блогер про затриманих на протестах у Білорусі

На запитання, які сили їм протистоять, учасник протестів відповів:

"Купа техніки. Це і водомети для розгону в Мінську, автозаки, які увозять людей, застосовують світлошумові гранати. Зараз начебто цього немає. Це було в перші дні протесту. Танків ми не бачили".

Популярні відео

Зенькович також повідомив, що директори підприємств, де йдуть протести, "все прекрасно розуміють, але поки бояться". Він додав, що не боїться втратити роботу.

"Ми з колективом вирішили. Ми будемо боротися за кожного. Ми не говоримо зараз про зарплату, ми вирішуємо долю країни. Ми не думали над цим питанням. Ми будемо вимагати відставки Лукашенка", - підкреслив він.

Читайте також: Лукашенко підписав собі вирок - Грибаускайте щодо протестів у Білорусі

Нагадаємо, раніше аналітик Дмитро Корнійчук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в опозиції у Білорусі є лише один спосіб налякати президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги