Лукашенко підписав собі вирок - Грибаускайте щодо протестів у Білорусі

Експрезидентка Литви пообіцяла підтримувати білорусів у боротьбі за свободу

Лукашенко підписав собі вирок - Грибаускайте щодо протестів у Білорусі

Євросоюз не визнає результати виборів у Білорусі, а президент Олександр Лукашенко "підписав собі вирок".

Про це в ексклюзивному коментарі для телеканалу "Україна 24" заявила експрезидентка Литви Даля Грибаускайте.

Читайте також: "Захід може зробити велику помилку": дипломат про санкції проти Лукашенка

Грибаускайте також зазначила, що до акції свободи, яку щороку проводять балтійські країни 23 серпня, запросять білорусів, і запевнила, що Литва усіляко підтримуватиме сусідній народ у боротьбі за свободу.

"Ми будемо координувати нашу позицію з Євросоюзом, звичайно. Проте, якщо санкції з боку ЄС не будуть швидкими, Литва готова ввести свої національні санкції. Але справа не у санкціях, ми будемо підтримувати вільні вибори", - заявила вона.

Популярні відео

Експрезидентка Литви розповіла, що балтійські країни 23 серпня організують живий ланцюг.

"Це річниця "Балтійського шляху". 31 рік жителі балтійських країн збиралися у ланцюг від столиці однієї балтійської країни до іншої на тисячі кілометрів, показуючи так наше відчуття свободи. Я також візьму участь у цій акції 23 серпня. Ми стоятимемо біля кордону з Білоруссю, створюючи такий ланцюг - це ініціатива наших людей. Таким чином ми хочемо показати свою підтримку білоруському народу та запросити його до цієї акції, якщо вони дозволять. Побачимо, як це вийде. Проте це буде початком руху свободи та ідентифікації білорусів, щоб вирішити, яке майбутнє вони хочуть мати", - сказала Грибаускайте.

Читайте також: Протести у Білорусі: експерт назвав єдиний спосіб налякати Лукашенка

Нагадаємо, політичний експерт Андрій Шкіль розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що країни-лідери Євросоюзу розглядають два сценарії дій щодо політичної кризи у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги