Протести у Білорусі: експерт назвав єдиний спосіб налякати Лукашенка

Лукашенко вибудував модель влади, схожу на путінську, зазначив Дмитро Корнійчук

Протести у Білорусі: експерт назвав єдиний спосіб налякати Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не злякається протестів опозиції до тих пір, поки учасники протесту на силу не почнуть відповідати силою.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" аналітик Дмитро Корнійчук.

"Там диктатура, там ніхто не збирається використовувати демократичні механізми. Хтось скаже - вони там проведуть вибори, режим Лукашенка падає... Не падає режим Лукашенка. Так, його не підтримує 80% населення. Може 50%, може 40% - йому плювати. Лукашенко - останній диктатор Європи. Це людина, яка знищила фізично наприкінці 90-х всю опозицію, коли проти нього на акції протесту виходили сотні тисяч людей - не дітей чи молоді, а дорослих, профспілки виходили. Він цього не злякався й всіх фізично знищив", - заявив Корнійчук.

Читайте також: Євросоюз готує два сценарії для Лукашенка - експерт про ситуацію у Білорусі

Популярні відео

Як зазначив аналітик, Лукашенко за ці роки "вибудував модель влади, схожу на путінську один в один".

"Лукашенко не збирається віддавати владу, розуміючи, що будуть протести, що виходитиме молодь. Зараз все переходить у більш-менш мирне русло, люди будуть ходити й мирно вимагати, а він не боїться цих мирних протестів. У країнах, де диктатура, владу можна вигризати тільки кров'ю, на превеликий жаль. Єдине, чого боїться Лукашенко - коли йому на силу відповідатимуть силою. Але немає в Білорусі тих сил і реальних лідерів опозиції... Там не можна проводити аналогії з тим Майданом, який був в Україні", - вважає він.

Читайте також: Україна повинна реагувати жорстко – нардепка щодо протестів у Білорусі

Нагадаємо, аналітик Дмитро Корнійчук в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як президент Білорусі Олександр Лукашенко змінив тактику, щоб боротися з протестами.

Джерело Україна 24 Теги