"Більше людей, ніж на Майдані": у штабі Тихановської розповіли, що буде далі

Представниця штабу суперниці Лукашенка розповіла, чого вимагають протестувальники

"Більше людей, ніж на Майдані": у штабі Тихановської розповіли, що буде далі

Білоруська ЦВК оголосила офіційні результати виборів президента: у Лукашенка 80,1%, у Тихановської 10,1%. Ці цифри прокоментувала представниця штабу Світлани Тихановської Анна Красуліна в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми й не чекали цих цифр, це абсолютно нікому не цікаво. Народ у Білорусі зробив свій вибір, і він має зовсім інший вигляд. Ми знаємо про це, тому що 100 виборчих дільниць порахували вірно. Й у тих, хто порахував реальні голоси, вийшло, що перевага у Світлани Тихановської в 4 і більше рази. І бачимо протести, це величезна кількість людей, безпрецедентні сутички. І за моїми уявленнями, значно більше, аніж на Майдані, тому що стоїть все місто і вся Білорусь", — сказала вона.

Читайте також: Протести призведуть до сумних наслідків — білоруський політик

Популярні відео

Красуліна розповіла, якої позиції надалі дотримуватиметься штаб Тихановської.

"Народ захищає свій вибір мирними законними способами. Ми вимагаємо зупинити насильство, яке влада чинить проти мирних людей. Це насильство має бути припинено, побиття в СІЗО повинні бути припинені. Зараз там відбуваються просто катування. Почалися страйки. Дні режиму реально добігають кінця, тому штаб пропонує почати мирну передачу влади народу, який переміг", — заявила вона.

Читайте також: "Україна вже це проходила": політолог розповів, як Києву поводитися з Мінськом

Представниця штабу Тихановської заявила, що у протестувальників немає єдиного плану передачі влади, це завдання режиму Лукашенка.

"Як тільки ви починаєте вибудовувати один план і висувати одного лідера, вас досить просто нейтралізувати. Це просто робиться. А ось децентралізовані протести в різних точках і різними формами набагато складніше придушити. Тому наша влада нехай сама шукає, знаходить, перебазовується, нехай продовжують бігати (силовики — ред.) за наказом нелегітимного президента. Обраним президентом є Світлана Тихановська, так що вони стоять на боці злочинця", — заявила вона.

Раніше російський економіст, ексрадник президента Росії Володимира Путіна Андрій Ілларіонов розповів, що позитивного в тому, що у протестів в Білорусі немає лідерів.

Джерело Україна 24 Теги