Протести приведуть до сумних наслідків — білоруський політик

Представник білоруської Республіканської партії розповів, до чого можуть привести масові протести

Протести приведуть до сумних наслідків — білоруський політик

Агресивні протести в Білорусі мають припинятися. Таку заяву зробив в ефірі каналу "Україна 24" член центрального правління Республіканської партії Білорусі Андрій Божко.

"Ми завжди закликали не до участі у вуличних акціях, а до діалогу. Якщо це вуличні акції — вони повинні мати санкціонований характер. Але санкціонувати заходи в Білорусі практично нереально, тому люди виходять під страхом покарання. Але є при цьому провокатори, певні телеграм- канали, які закликають до масових заворушень. У перші дні 9-10 серпня, у нас йшли в хід коктейлі Молотова. Ці дії вважаються протиправними та повинні припинятися", — сказав він.

Читайте також: "На Лукашенка може очікувати доля Каддафі": Яковина назвав єдиний вихід

Популярні відео

Політик заявив, що влада повинна піти на діалог з громадянами, щоб уникнути трагічного сценарію.

"Заходи, що відбуваються вчора і сьогодні — мирні, з квіточками, страйки. Але вони можуть привести до сумних наслідків в економіці та втрати суверенітету Білорусі, в тому числі з загрозою з боку Росії. Якщо влада не почне діалог, не впорається з громадським тиском — буде велика проблема. Для розгону демонстрацій буде запрошена допомога у Російської Федерації, у них є велике бажання захопити нашу країну", — сказав він.

Раніше білоруський журналіст розповів, як протестуючі проти Лукашенка змінюють тактику боротьби.

Джерело Україна 24 Теги