Довірена особа Тихановської: "Її чоловіка тримають у карцері й постійно б'ють"

Зінаїда Михнюк розповіла про ситуацію щодо вивезення Світлани Тихановської з Білорусі

Довірена особа Тихановської: "Її чоловіка тримають у карцері й постійно б'ють"

У кандидатки в президенти Білорусі Світлани Тихановської вважають, що вибори президента сфальсифіковані, й підрахували, скільки проголосувало за неї насправді. Про це розповіла довірена особа Тихановської Зінаїда Михнюк в ефірі каналу "Україна 24".

"Я очолюю незалежні профспілки у Брестському регіоні й знаю лише те, що знає вся Білорусь: що вона (Тихановська — ред.) пішла до Центральної виборчої комісії подати заявку про те, що вибори ми вважаємо фальсифікованими. Я хочу сказати стосовно Бресту, що більшість дільниць підрахували правильно, і всюди Тихановська набрала за 60%. А є дільниці, де повинні бути повторні вибори. Тому ми вважаємо - ми вийшли мирним протестом за свій голос", — сказала вона.

Читайте також: "Де 80% за Лукашенка?": Названо ознаки фальсифікації виборів у Білорусі

Популярні відео

Михнюк допускає, що відеозвернення із закликом припинити протести Тихановську змусили записати силою.

"Я готувала зустріч Тихановської з виборцями у Брестській області, й у нас були відомості, що проти неї готуються провокації. Я тримала мобільник, а Світлана вибачалася перед присутніми громадянами, яких було близько трьох тисяч. Тому я не виключаю, що були погрози, що під дулом пістолета вона говорила те, що говорила. Тому що у неї чоловік у в'язниці, у неї двоє дітей. Наскільки мені відомо, її чоловіка постійно тримають у карцері, постійно б'ють, хлоркою там щодня... Кажуть, що його здоров'я похитнулося. Але ми в це не віримо", — сказала вона.

Нагадаємо, білоруський політолог Віталій Римашевський заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що реальна підтримка на президентських виборах Олександра Лукашенка становить близько 30% замість офіційно оголошених 80%.

Джерело Україна 24 Теги