Санкції США проти Білорусі: політолог пояснив, чому вони шкідливі

Політолог вважає, що немає сенсу економічно карати всю Білорусь

Санкції США проти Білорусі: політолог пояснив, чому вони шкідливі

Кандидат політичних наук Андрій Дацюк вважає, що немає сенсу застосовувати економічні санкції до Білорусі, потрібно застосовувати санкції конкретно до Олександра Лукашенка.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи заяву держсекратаря США Майкла Помпео про можливість введення санкцій, зокрема, обмеження поставок нафти.

"Чи є сенс починати застосовувати економічні санкції щодо Білорусі? Думаю, що найактуальніше те, що Лукашенко вже пережив свого часу - це персона нон ґрата. Тобто людина, яка захопила владу, нерукоподатний, його не запрошують нікуди і ніде. Це так звані дипломатичні санкції", - сказав політолог.

Читайте також: Молодь не хоче платити податки - "слуга народу" щодо протестів у Білорусі

Популярні відео

На думку Дацюка, в цій ситуації білоруський народ не повинен страждати.

"А якщо країна Європейського союзу або США вводять економічні санкції, то таким чином страждає народ Білорусі, який був спочатку ошуканий, їх побили, постріляли, а тепер вводять санкції для того, щоб вони жили гірше", - сказав Дацюк.

Читайте також: Україна повинна реагувати жорстко – нардепка щодо протестів у Білорусі

Раніше Майкл Помпео, перебуваючи з візитом у Празі, сказав, що США розчаровані ситуацією в Білорусі і можуть ввести санкції. Держсекретар заявив, що "ми розглянемо всі варіанти, будуть це санкції чи це будуть рішення щодо постачання (нафти - ред.) - ще тільки належить визначити".

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко розповів про "радикальні сценарії" розвитку ситуації в Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги