Лукашенко сам на сам з Путіним - білоруський експерт про санкції

За 26 років Лукашенко не зробив нічого для диверсифікації білоруської економіки

Лукашенко сам на сам з Путіним - білоруський експерт про санкції

Білоруський економіст Ярослав Романчук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, наскільки впливають на політику Олександра Лукашенка санкції Заходу.

«За 26 років Лукашенко не зробив нічого для диверсифікації білоруської економіки. Було багато слів про далеку дугу, про Україну, про Євросоюз, але факт залишається фактом: левова частка того, чим ми торгуємо з Україною, з ЄС - це нафтопродукти, які ми своєю чергою отримували з російської нафти. Лукашенко замість того, щоб створити економічний фундамент незалежної Білорусі, навпаки - її руйнував і руйнує», - зазначив експерт.

Читайте також: "Наше завдання - щоб Лукашенко залишився": нардеп від "Слуги народу"

Популярні відео

За його словами, санкції Заходу, які були раніше, мали радше політичне й психологічне значення.

«Ті санкції, які вдарили по Ірану, по нафті - у нас такого не було. Литва, Латвія, Польща, Німеччина справно купували нафту, нафтопродукти. Реальних санкцій, які б'ють по найчутливіших місцях режиму, не було ні щодо калійних добрив, ні щодо машинобудування, ні щодо фінансів, SWIFT нам ніхто не відключав. Захід якби хотів - зробив би. Але той режим, який сьогодні існує, коли Лукашенко своїми діями залишає себе сам на сам з Путіним, з Кремлем, дуже небезпечний для існування нашої країни, нашої незалежності», - заявив Романчук.

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги