Може бути, як з Кримом – ексміністр про ситуацію у Білорусі

З радикальним розвитком ситуації в Білорусі Європа нічого не зможе зробити

Може бути, як з Кримом – ексміністр про ситуацію у Білорусі

Ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про «радикальні сценарії» розвитку ситуації в Білорусі.

«Всі санкційні заходи (Заходу – ред.) проти Білорусі були випробувані протягом останніх багатьох років. Так чи інакше вони не дуже вплинули на поведінку Лукашенка чи його оточення. Тобто вони вже призвичаїлися до тих санкцій, які є жорсткими, але не виходять за рамки того, чому ми були свідками», - заявив ексміністр.

Читайте також: "Наше завдання - щоб Лукашенко залишився": нардеп від "Слуги народу"

За його словами, якщо країни Заходу вдадуться до більших санкцій, то виникає варіант, що «Білорусь повністю піде під Росію».

«Якщо перейдуть до якихось надзвичайних санкцій, то тоді виникає варіант того, що Білорусь, тобто нинішня влада, повністю піде під Росію, залишиться, так би мовити, повністю керованою з Москви, щоб вирішити всі свої проблеми. Це означає не лише створення союзної держави, а, мабуть, і більш радикальні сценарії, які можуть бути абсолютно неприйнятними для європейського контексту, але з цим, так само, як і з нашим Кримом, Європа мало що може зробити. Принаймні вона, найімовірніше, обмежиться деклараціями», - зазначив Грищенко.

Популярні відео

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги