Протести у Білорусі: політолог назвав серйозну помилку Лукашенка

За версією влади Білорусі, 70% громадян виявилися агентами західних спецслужб, зазначив експерт

Протести у Білорусі: політолог назвав серйозну помилку Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко живе в інформаційному вакуумі й не бачить, що у громадян можуть бути реальні підстави для невдоволення ситуацією в країні.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Валентин Гладких.

Коментуючи заяву білоруського лідера, що протестами керують з-за кордону, експерт наголосив:

"Це банальна тупорила реакція будь-якого режиму, який намагається продемонструвати, що будь-який протест, який виникає всередині країни, є інспірованим зовні... Люди принципово живуть в інформаційному вакуумі. Він не бачить, що в людей, громадян Білорусі, є цілком реальні підстави бути невдоволеними тією ситуацією, в якій вони опинилися, і є цілком реальні підстави для того, щоб висловлювати свій протест".

Читайте також: Утримати владу вже не вийде - білоруський політолог про Лукашенка

Популярні відео

Гладких вважає, що передумови для протесту визріли "цілком органічно на цьому ґрунті".

"Лукашенко може скільки завгодно розповідати байки, що там спецслужби працювали чи ще хтось. Він стільки років фінансував своє КДБ, а в результаті в нього 70% громадян Білорусі виявилися агентами західних спецслужб, які вийшли проти "видатного лідера". Це є абсурд", - пояснив політолог.

Читайте також: "Де 80% за Лукашенка?": названо ознаки фальсифікації виборів у Білорусі

Нагадаємо, раніше співголова Всебілоруського конгресу за незалежність Ігор Ринкевич в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що у Білорусі придумали новий спосіб протестів проти президента Олександра Лукашенка.

Джерело Україна 24 Теги