Протести у Білорусі: експерт розповів, що може зупинити Лукашенка

Поки що Лукашенко володіє ресурсами, щоб взяти ситуацію під контроль

Протести у Білорусі: експерт розповів, що може зупинити Лукашенка

Президент Української асоціації зовнішньої політики Володимир Хандогій в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, до чого можуть призвести протести у Білорусі та на які поступки може піти чинна влада.

«Ми є свідками дуже серйозної ситуації. Її перебіг впливатиме не тільки на ситуацію всередині держави, а й на відносини Білорусі з Україною, взагалі на ситуацію в Східній і Центральній Європі. Це небезпечна ситуація. Вважаю, що Лукашенко зробить все можливе, щоб, скажемо прямо, придушити ці виступи й взяти ситуацію під свій контроль. Чи це йому вдасться чи ні? На мій погляд, поки що він володіє ресурсами, щоб взяти ситуацію під контроль», - зазначив експерт.

Читайте також: "Гібридна війна проти Білорусі": у Лукашенка поділилися своїм баченням протестів

Популярні відео

За його словами, режим Олександра Лукашенка – тоталітарний, і в арсеналі такого режиму завжди є інструменти придушення опозиції й протестів. Тому на це буде зроблена основна ставка.

«Влада може спробувати зробити крок назустріч протестувальникам. Але у мене дуже примарні на це сподівання, і все-таки, я вважаю, Лукашенко візьме курс на придушення. А що може його зламати – це, безумовно, масштаб протестних акцій. Тут треба взяти до уваги заклики опозиції до всеосяжного страйку. Мені здається, не стільки вуличні протести, скільки припинення роботи підприємств, класичний страйк може вплинути на поведінку влади», - заявив Хандогій.  

Читайте також: Не обійшлося без КДБ - у Білорусі пояснили вчинок суперниці Лукашенка

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який сценарій у Білорусі потрібен президенту Росії Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги