"Путін ненавидить Лукашенка": Гордон розповів, як були порушені плани президента Росії

Якщо протести у Білорусі закінчаться результативно - це допоможе розвитку протестів у Хабаровську, вважає журналіст

"Путін ненавидить Лукашенка": Гордон розповів, як були порушені плани президента Росії

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає, що Олександр Лукашенко порушив плани Володимира Путіна, і за це російський президент ненавидить білоруського.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ненависть Путіна до Лукашенка величезна. З вини Лукашенка він не зробив того, що повинен був зробити зараз, я маю на увазі, Путіну треба йти на президентство знову. Конституція Росії цього не дозволяла, і найпростіший шлях, який у нього був - щоб Лукашенко віддав Білорусь у союзну державу, щоб вона якось називалася, і Путін вже легально став би президентом. Лукашенко відмовився. Путіну довелося йти на "обнулення", на весь цей цирк, і, звичайно, це посилило ненависть", - сказав журналіст.

Читайте також: "Переживаю за нього": Гордон розповів, що робитиме Зеленський після президентства

Популярні відео

Гордон запропонував "поставити себе на місце Путіна".

"Якщо Лукашенко впаде - для Путіна це означатиме, що громадяни Росії побачать, що якщо громадяни Білорусі незадоволені режимом - вони його валять, скидають президента. Для Путіна це жахливий приклад, два українські Майдани - це його особиста трагедія. Якщо у Білорусі це пройде - те, що зараз починається в Хабаровську, Владивостоку, набуде поширення", - сказав Гордон.

Журналіст звернув увагу на два варіанти білоруського сценарію, які можуть бути вигідні Путіну.

"Скидати Лукашенка Путіну не з руки, залишати його - теж недобре, тому у нього є варіанти: слабкий Лукашенко, і другий варіант - якщо натиснути на Лукашенка, щоб він випустив політв'язнів, взяти, наприклад, Бабарика - провести президентом, а Лукашенко піде сам. І тоді громадянам Росії буде сказано, що Лукашенко пішов сам, не народ його скинув", - сказав Гордон.

Читайте також: Гордон розповів, хто винен у війні Вірменії та Азербайджану

Нагадаємо, раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про "знакове" інтерв'ю з Олександром Лукашенком. Білоруський лідер, зокрема, прокоментував чутки про свого можливого наступника.

Джерело Україна 24 Теги