"Гібридна війна проти Білорусі": у Лукашенка поділилися своїм баченням протестів

Влада вважає, що ситуація в країні керована

"Гібридна війна проти Білорусі": у Лукашенка поділилися своїм баченням протестів

Проти Білорусі та її президента Олександра Лукашенка сьогодні ведеться гібридна війна.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" член експертної групи при державному секретаріаті Ради безпеки Білорусі Олександр Шпаковський, коментуючи масові протести проти Лукашенка.

"Та інформація, яка публікується в Україні, суперечлива й не відповідає дійсності. Безумовно, є люди, які незадоволені результатами виборів, це якийсь відсоток електорату. Але з тих, хто незадоволений, дуже мало людей готові до радикальних дій. Вважаю, що у нас ситуація керована, хоча білоруській владі варто задуматися, яким чином протест каналізувати в легальну форму політичної активності. Загалом влада демонструє високий рівень стійкості", - заявив Шпаковський.

Читайте також: Білорусь хоче на Захід - Гордон щодо протестів проти Лукашенка

За його оцінками, наймасовіший протест був 9 серпня ввечері - після оголошення результатів голосування, а 10 і 11 серпня людей збиралося все менше.

"Ми зі сміхом читали повідомлення, що Лукашенко кудись там полетів, хтось переходив на бік протестувальників. Цього немає й близько, це елементи гібридної війни проти Білорусі, що публікуються різного роду анонімними джерелами фейкової інформації. Звісно, Лукашенко буде тут, він користується повною підтримкою силових структур і значної частини народу", - підкреслив Шпаковський.

Популярні відео

Читайте також: Не обійшлося без КДБ - у Білорусі пояснили вчинок суперниці Лукашенка

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який сценарій у Білорусі потрібен президенту Росії Володимиру Путіну.

Джерело Україна 24 Теги