Білорусь хоче на Захід - Гордон щодо протестів проти Лукашенка

Президент Білорусі розуміє, що люди від нього втомилися

Білорусь хоче на Захід - Гордон щодо протестів проти Лукашенка

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розуміє, що нове покоління білорусів втомилося від нього й не хоче жити в "покращеному Радянському Союзі".

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

Журналіст нагадав про своє нещодавнє інтерв'ю з білоруським лідером.

"Якщо взяти спілкування з президентом (Лукашенком - ред.) - це більш як три години. З них дві години 30 хвилин інтерв'ю, решта - неформальне спілкування. До інтерв'ю й після він був абсолютно впевнений у собі, спокійний і благодушний, у нього був гарний настрій, попри перенесений коронавірус. Не було ані найменшого відчуття, що після виборів на вулицях міст Білорусі можуть відбутися такі речі".

Читайте також: Такого не прощають - Гордон розповів, як Путін постраждав через Лукашенка

Популярні відео

Як зазначив Гордон, у Білорусі "за майже 30 років незалежності виросло покоління, яке цурається навіть поліпшеного Радянського Союзу, чим є Білорусь".

"Виросло покоління, яке живе в інтернеті, їздить у сусідні країни, орієнтоване на західні цінності, й воно голосно заявляє про себе. У Білорусі дуже сильні були радянські бабусі-дідусі, в радянські часи республіка добре жила. Але ці люди вмирають, з'являється нове покоління, яке хоче на Захід. Вони втомилися від Лукашенка, і він теж це розуміє. 26 років - це багато. Білоруси хочуть змін. Голосували не стільки за Тіхановську, скільки проти Лукашенка", - пояснив він.

Читайте також: Випередив Дудя — чому Лукашенко вибрав Гордона для інтерв'ю

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону розповів, чи готовий він передати владу синові.

Джерело Україна 24 Теги