Не обійшлося без КДБ - у Білорусі пояснили вчинок суперниці Лукашенка

Політолог Олександр Федута пояснив, в яких умовах Світлана Тіхановська записувала резонансне відеозвернення

Не обійшлося без КДБ - у Білорусі пояснили вчинок суперниці Лукашенка

Суперниця президента Олександра Лукашенка на виборах у Білорусі Світлана Тіхановська закликала своїх прихильників припинити протести після кількох годин бесіди з керівництвом білоруського КДБ.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політолог Олександр Федута.

"Цей запис (звернення до прихильників - ред.) було зроблено за заздалегідь підготовленим текстом після тригодинної бесіди пані Тіхановської в приміщеннях ЦВК Білорусі. Ось цей шкіряний диван, на який, можливо, хтось звернув увагу, - це диван, на якому зазвичай знімається голова Центральної виборчої комісії Лідія Єрмошина, коли у неї беруть інтерв'ю", - розповів він.

Читайте також: Тіхановську шантажували, залякали — активіст про її звернення

Популярні відео

За словами політолога, вже відомо, що "упродовж цих трьох годин пані Тіхановська мала бесіду з декількома вищими керівниками КДБ Білорусі".

"До цього КДБ говорив про те, що життю Світлани Георгіївни щось загрожує. Що може загрожувати? І чому КДБ не запобігає цій загрозі, а вважає за краще депортувати Тіхановську - це питання, на яке, можливо, з часом від генералів КДБ ми отримаємо відповідь", - зазначив Федута.

 

Читайте також: Чи визнають вибори на Заході: озвучено прогноз, що чекає на Лукашенка

Нагадаємо, суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тіхановська виїхала з країни до Литви й випустила відеозвернення. У ньому вона закликала білорусів припинити насильство.

Політтехнолог ГО "Український центр суспільного розвитку" Юрій Подорожній в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як заява Тіхановської вплине на протести й загальну ситуацію у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги