ЄС підтримає вимогу білоруських протестувальників до Лукашенка - політолог

Європа поділяє позицію опозиційної частини білоруського суспільства, зазначила Наталія Іщенко

ЄС підтримає вимогу білоруських протестувальників до Лукашенка - політолог

Європейський Союз може підтримати головну вимогу протестувальників у Білорусі щодо проведення чесних, прозорих виборів і висунути відповідну умову президенту Олександру Лукашенку.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" заступниця директора Інституту світової політики Наталія Іщенко.

Читайте також: Протести у Білорусі: генерал СБУ пояснив, чи допомагає Росія Лукашенку

Популярні відео

Експертка зазначила, що визнання недійсними результатів голосування 9 серпня і прозорі вибори президента – "це спільна позиція активної опозиційної частини білоруського суспільства".

"Наразі, судячи з того, що говориться в європейських столицях, саме до цієї точки зору більш прихильною є і Європа. Здається, що ЄС вимагатиме від Мінська саме цього, і таким чином саме Європейський Союз може підтримати таку позицію й таку вимогу до Лукашенка. Тоді протестувальники будуть більше орієнтуватися на європейську позицію, ніж на позицію своїх політиків. Як ми знаємо, зараз серед них немає лідерів", - розповіла Іщенко.

Читайте також: Ексдепутат Держдуми пояснив, який сценарій потрібен Путіну в Білорусі

Нагадаємо, білоруський політолог Віталій Римашевський заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що реальна підтримка на президентських виборах Олександра Лукашенка становить близько 30% замість офіційно оголошених 80%.

 
Джерело Україна 24 Теги