Протести в Білорусі: генерал СБУ пояснив, чи допомагає Росія Лукашенку

Президента Білорусі захищатимуть до останнього, вважає Василь Вовк

Протести в Білорусі: генерал СБУ пояснив, чи допомагає Росія Лукашенку

У придушенні протестів у Білорусі не беруть участі російські силовики, оскільки президент Олександр Лукашенко накопив достатньо сил для боротьби з мітингувальниками самотужки.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт з питань національної безпеки, генерал-майор СБУ у відставці Василь Вовк, коментуючи інформацію ЗМІ про начебто російських спецпризначенців у Мінську.

"Можете не сумніватися, що, на жаль, тут не буде чесної боротьби. Там сили набагато більші, озброєніші, навіть якщо брати озброєння і натуральне, і ідеологічне. В них ідеологія своя. Лукашенко – це Білорусь. Білорусь – це Лукашенко. Вони захищатимуть його до кінця. Там не буде переходу поліцейських чи працівників КДБ на бік мітингувальників. Лукашенко в змозі при нагоді зробити сильніший натиск на протестуючих і швидко все завершити", - зазначив Вовк.

Читайте також: Протести в Білорусі - журналіст назвав промах суперниці Лукашенка

Популярні відео

Водночас, експерт припустив, що президент Білорусі побоюється реакції світової спільноти, "тому робитиме це тихою сапою".

"Маю великі сумніви, практично виключаю, що російські представники, тим паче з шевронами з російським триколором беруть там участь. Там достатньо сил. Там уже багато років формується армія безпосередньо під Лукашенка. Достатньо йому сил, щоб внутрішні процеси придушити в зародку", - зауважив він.

Читайте також: Ексдепутат Держдуми пояснив, який сценарій потрібен Путіну в Білорусі

Нагадаємо, білоруський політолог Віталій Римашевський заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що реальна підтримка на президентських виборах Олександра Лукашенка становить близько 30% замість офіційно оголошених 80%.

Джерело Україна 24 Теги