Це тільки початок — політолог про протести в Білорусі

Події в Білорусі вже набули незворотнього характеру, вважає експерт

Це тільки початок — політолог про протести в Білорусі

Як розвиватиметься ситуація в Білорусі, де не вщухають протести після виборів президента, розповів в ефірі "Україна 24" кандидат політичних наук Олександр Москалюк.

"Я думаю, це тільки початок, тому що можуть по-різному скластися події, але події набувають незворотного характеру. Їх можна призупинити, пригальмувати, але час пішов", — сказав він.

За словами експерта, не варто критикувати опозиційну кандидатку Світлану Тіхановську за те, що вона виїхала з країни.

"Тіхановська в цих процесах опинилася значною мірою випадково. Тут переплетіння особистих мотивів і якогось умовно суспільного блага. І вона обрала варіант, пов’язаний з майбутнім її дітей. Я б не став тут її критикувати. Це просто її вибір – ні більше, ні менше", — сказав він.

Читайте також: Тіхановська на таке не розраховувала — політтехнолог про протести в Білорусі

Популярні відео

Світлана Тіхановська 10 серпня виїхала з Білорусі до Литви та випустила відеозвернення. У ролику вона каже, що стояла перед складним вибором. "Люди, бережіть себе, будь ласка! Жодне життя не варте того, що зараз відбувається", — сказала вона.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. Офіційні результати показали перемогу чинного президента Олександра Лукашенка в першому турі з результатом трохи більше ніж 80%. Проте опоненти звинуватили його в масових фальсифікаціях і вийшли на акції протесту, які переросли в зіткнення з поліцією.

Джерело Україна 24 Теги